Warsztaty z mediów społecznościowych dla studentów i studentek AT

Uwaga, uwaga! W tym roku z okazji 10-tej edycji Międzynarodowego Festiwalu Szkół Teatralnych ITSeLF przygotowaliśmy coś ekstra! Do 15 września można zgłosić się na warsztaty pt. „Media społecznościowe w procesie kreowania wizerunku, czyli jak robić internety z godnością?” , które organizowane są specjalnie dla studentów Akademii Teatralnej. Zajęcia poprowadzą Kasia Toczko i Dominik Pokornowski z 3.14 Public Relations. W programie m.in. praktyczna wiedza o mechanizmach, które, rządzą aktualnie algorytmami  najbardziej popularnych serwisów społecznościowych i wiele innych atrakcji. Termin: 3-4 października 2019 (dokładne godziny podamy w późniejszym terminie). Udział w warsztatach jest bezpłatny (szkoła w pełni je finansuje), liczba miejsc ograniczona. Warunkiem uczestnictwa jest zaangażowanie się w akcję #itself w dniach 3-8 października 2019 (szczegóły akcji wkrótce). Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: festival@at.edu.pl. Opis zajęć znajduje się w załączniku.

Zachęcamy do udziału!