„Szekspir – na dziś, na jutro, na zawsze” – warsztaty w języku angielskim

Podczas zajęć będzie można zaczerpnąć wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej na temat szekspirowskiego języka, a także podszkolić swój warsztat  pod okiem wybitnego brytyjskiego specjalisty.

Od sztuczek technicznych po uniwersalne prawdy – praca nad scenami w oryginalnym angielskim wielkiego dramaturga, poznanie szczegółów jego wiersza, poszukiwanie drogi do oddania emocji i ludzkiego zrozumienia – to tematy, które zostaną poruszone w trakcie warsztatów. Dlaczego sztuki Szekspira przetrwały 500 lat? Co w nich dzisiaj znajdujemy? Czy są naprawdę zabawne? Graj, baw się, odkrywaj i twórz z najlepszymi słowami, jakie kiedykolwiek napisano!

Warsztaty szekspirowskie w języku angielskim dla studentów Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Warsztaty odbędą się 5.10.2019 w godzinach 10:00 - 17:00 w Sali Białej Akademii Teatralnej. Zapisy do 1.10.2019 lub do zamknięcia listy pod adresem festival@at.edu.pl Prosimy o podanie w zgłoszeniu roku studiów i numeru telefonu Wymagana biegła znajomość języka angielskiego Uwaga! Liczba miejsc ograniczona Warsztaty poprowadzi Jonathan Kemp – kierownik Wydziału Aktorskiego Drama Studio London: https://www.dramastudiolondon.co.uk Czas trwania: 6 godzin.